Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Bezkontaktní dálkový klíč Audi

14.5.2024

Tento klíč komunikuje s vozidlem pomocí rádiových signálů, čímž poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost.

Bezkontaktní dálkový klíč Audi je pokročilý systém, který umožňuje majitelům vozidel Audi odemknout a nastartovat jejich automobily bez nutnosti použití tradičního klíče.

Výhody bezkontaktního dálkového klíče Audi

 • Maximální komfort
  Jednou z hlavních výhod bezkontaktního dálkového klíče Audi je jeho neuvěřitelná pohodlnost. Klíč můžete mít v kapse nebo v kabelce, a přesto odemknout dveře nebo nastartovat motor pouhým stisknutím tlačítka na dveřích nebo na palubní desce.

 • Zvýšená bezpečnost
  Klíč je vybaven pokročilými bezpečnostními technologiemi, jako jsou kódované signály a ochrana proti skenování. To zaručuje, že vaše vozidlo je chráněno před neoprávněným přístupem a krádeží.
 • Snadné startování
  S bezkontaktním klíčem Audi můžete motor svého vozidla nastartovat jednoduše stisknutím tlačítka Start/Stop. Nemusíte hledat klíč, což je praktické zejména v chladném počasí nebo když máte plné ruce.

 • Vám na míru
  Mnoho modelů Audi umožňuje nastavení různých funkcí vozu podle konkrétního klíče. To znamená, že vozidlo může automaticky upravit polohu sedadla, zrcátek nebo klimatizaci podle preferencí konkrétního řidiče.

Chci do e-shopu 

Jak funguje bezkontaktní dálkový klíč Audi?

Bezkontaktní dálkový klíč funguje na principu rádiových vln. Klíč a vozidlo si vyměňují šifrované signály, které potvrzují autenticitu klíče. Když se klíč nachází v blízkosti vozu, systém rozpozná signál a umožní odemknutí dveří nebo startování motoru. Tento proces je rychlý a bezpečný, což zajišťuje snadné a pohodlné používání.

Špičkové technologie na dosah

Bezkontaktní dálkový klíč Audi představuje špičku v oblasti automobilových technologií, která nabízí nejen maximální komfort, ale i vysokou úroveň bezpečnosti. Díky pokročilým funkcím a snadnému používání je tento klíč nepostradatelným doplňkem pro moderní řidiče. Udržujte svůj klíč v dobrém stavu a užívejte si všechny výhody, které přináší, ať už jde o pohodlné nastartování vozidla, nebo bezpečný přístup k vašemu Audi.

Chci nezávazně poptat

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

Kategorie