Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Centrální zamykání a dálkové ovládání k autu

Obíhání auta a postupné odemykání či zamykání dveří je již dlouho minulostí. Nahradilo jej centrální zamykání, kdy se jedním odemknutím zámku otevřely i všechny ostatní dveře. O pár let později se tento komfort ještě zvýšil, když se rozmohlo dálkové ovládání centrálního zamykání k autu. Jeden stisk tlačítka se naráz postará o všechny zámky. Co když se ale centrální zamykání či ovladač rozbije? Pomohou vám AutokliceCZ! 

Dálkový ovladač na auto 

Dálkový ovladač na centrální zamykání auta je pohodlným a standardním doplňkem u naprosté většiny vozů. Skládá se s řídící jednotky a dvou dálkových ovladačů,které jsou buď originální součástí vozu, nebo je můžete pořídit v našem e-shopu, ve kterém seženete i náhradní díly k autoklíčům a dálkovým ovladačům (obaly na klíče, čipy, dálková ovládání, planžety a další).

Centrální zamykání na dálkové ovládání

Centrální zamykání na dálkové ovládání lze ve většině modelů používat na vzdálenost 10 metrů. Pokud váš vůz ještě dálkové centrální zamykání nemá (nebo má pouze centrální zamykání), můžeme vám jej dodatečně doinstalovat.

Provádíme nejen naprogramování plovoucího kódu, aby bylo zajištěno maximální zabezpečení vozu, ale také opravy, nastavení signalizace směrovými světly, dobu impulsu reakce zámku či automatické zavření oken po povelu zamknutí.

Praktické i luxusní

Široká nabídka autoklíčů a dálkových ovládání k vozu uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. V nabídce máme vystřelovací i klasické klíče, tlačítkové dálkové ovladače i luxusní obaly na klíče, které jsou skvělým doplňkem pro vás krásný vůz.

dálkové ovládání

Zajistíme kompletní servis

Montáž sady pro centrální zamykání vozu jistě zvládne nainstalovat šikovný kutil. Pokud však chcete šetřit čas, nechte odbornou montáž na nás. Na autoklíče a příbuzný sortiment se specializujeme, proto instalaci provedeme profesionálně a během okamžiku. Vyberte si dálkové ovládání či klíče v e-shopu, popřípadě nás kontaktujte a rádi vám s výběrem poradíme!

Kategorie