Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Blog

Co je to imobilizér?
25.6.2021

Pokud se tak trochu pohybujete ve světě aut, pravděpodobně už o imobilizéru něco víte. Pokud jste v této oblasti nováčci, pak si na následujících řádcích řekneme, co je to imobilizér a k čemu vůbec slouží.

Dálkové centrální zamykání auta
12.6.2021

Umíte si představit, že by váš vůz neměl dálkové centrální zamykání auta? Pravděpodobně ne, protože se již stalo standardním vybavením každého auta. Ovšem stejně jako jakákoliv jiná věc i tato se může porouchat.

Kovové přívěsky na klíče
28.5.2021

Klíče od auta jsou součástí vybavení pro odchod z domu. Zkuste si mít jen samostatný klíč od auta, jeho nalezení nebude nic snadného. I klíče od auta chtějí vypadat stylově, proto jim pořiďte kovové přívěsky na klíče.

Centrální zamykání Škoda Felicia
2.5.2021

V dnešní době je centrální zamykání již naprostým standardem a těžko si to umíme bez něho představit. A to platí i u starších modelů aut, proto je centrální zamykání samozřejmostí i u takového auta jako je Škoda Felicia.

Centrální zamykání Fabia
25.4.2021

Centrální zamykání automobilů, včetně Škoda Fabia, je v dnešní době standard. Při všech vymoženostech moderní doby by dnes už nikdo dobrovolně nechtěl ručně odemykat a zamykat všechny dveře.

Přívěšek na klíče Honda
10.4.2021

Jste hrdým majitelem vozu značky Honda? Pak tomu musí odpovídat také vaše doplňky. Tím hlavním jsou pak autoklíče - a co jiného by na nich mělo viset než přívěšek na klíče Honda.

Jak vyřadit imobilizér
18.3.2021

Nevíte si rady, jak vyřadit imobilizér? Pokud nejste automechanici či experti přes auta, je to pochopitelné. S tímto problémem se nesetkáváme každý den. Prvním krokem je rozpoznat, že se jedná o poruchu imobilizéru.

Programování a kódování autoklíčů
1.3.2021

Máte nový vůz z druhé ruky? Tak až si vyřídíte všechny papíry na dopravce, rovnou se objednejte k nám. Ptáte se proč? Nejen na to vám odpovíme v dnešním článku o programování a kódování autoklíčů.

Trápí vás porucha imobilizéru?
17.2.2021

Porucha imobilizéru vás může na vašich cestách nemile překvapit. I když se o svého plechového miláčka pečlivě staráte a pravidelně jezdíte do servisu, Imobilizér může začít stávkovat z ničeho nic.

12 3 4 >>|
Kategorie