Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Blog

Už máte vystřelovací klíč ke svému vw?
31.5.2019

Patříte mezi hrdé majitele automobilu značky Volkswagen? Pak se jistě o svého mazlíčka pečlivě staráte, dopřáváte mu pravidelnou údržbu a záleží vám i na kvalitních autodoplňcích a vybavení. 

Nakódování klíčů od auta? Žádný problém!
10.5.2019

Každý majitel vozu, ke kterému vlastní autoklíč s čipem, může stát před otázkou, jak nakódovat svůj klíč, aby správně fungoval. Nakódování klíčů od auta si můžete nechat provést u kvalifikované firmy, nebo se do něj podle odborného návodu pustit sami. 

Sháníte nový obal na klíče od auta?
31.1.2019

Vyberte si svůj nový obal na klíče z široké nabídky u expertů na autoklíče. Česká firma AutokliceCZ vám zajití kompletní výrobu nového klíče i s obalem. Nebo si můžete obstarat i samostatný obal na autoklíče všech běžných automobilových značek.

Oprava centrálního zamykání bez starostí
14.1.2019

Už jen představa, že zmáčknete autoklíč s dálkovým ovládáním a nenastane žádná odezva, je jako zlý sen. Poruchy centrálního zamykání patří mezi nepříjemnosti, které dokážou zkazit den. Přihodí se téměř vždy, když se vám to nejméně hodí a nemůžete je předvídat. 

Přívěsky na klíče s logy aut
17.12.2018

Nejenom lidem sluší šperky a ozdoby. V dnešní době se klade obrovský důraz nejen na funkčnost, ale také na atraktivní vzhled čehokoliv. Všechno se nějakým způsobem snažíme vylepšit tak, aby to vypadalo co nejlépe. A výjimkou rozhodně nejsou ani vaši plechoví mazlíci. 

Dárkové poukazy potěší každého
12.12.2018

Sháníte dárek na poslední chvíli a nic vás nenapadá? Nechcete dávat něco, co by dotyčný nevyužil? Pak jste tu správně. Alespoň jedno auto totiž bývá téměř v každé rodině. Tak proč neudělat radost praktickým dárkem, který zároveň i potěší?

Baterie do klíčů dálkového ovládání
6.12.2018

Klíče mají fungovat rychle, spolehlivě a přesně tak, jak člověk potřebuje. Určitě si dokážete živě představit situaci, anebo jste ji už třeba zažili, když někam pospícháte a klíč ne a ne auto před cestou do práce otevřít či naopak na parkovišti před obchodem zavřít. 

Dálkové ovládání centrálního zamykání
11.10.2018

Už jsou dávno pryč časy, kdy jste přišli ke svému autu, a museli jste odemknout každé dveře zvlášť. Pokud ještě nemáte doma nějakého veterána, budete lovit v paměti, kdy jste to naposledy dělali. Dnes už totiž bývá naprostým standardem dálkové ovládání k centrálnímu zamykání

Zámek od Peugeotu potřebuje také servis
11.10.2018

Horko těžko se dostáváte do svého auta? Něco je v nepořádku se zámkem od dveří vašeho Peugeota, protože nefunguje tak, jak má? Čekáte, kdy se konečně definitivně zasekne a vy se dovnitř nedostanete? Přestaňte se bát a radši si ho nechte zkontrolovat u AutokliceCZ.

12 3 4 5
Kategorie