Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Blog

Sháníte nový obal na klíče od auta?
31.1.2019

Vyberte si svůj nový obal na klíče z široké nabídky u expertů na autoklíče. Česká firma AutokliceCZ vám zajití kompletní výrobu nového klíče i s obalem. Nebo si můžete obstarat i samostatný obal na autoklíče všech běžných automobilových značek.

Oprava centrálního zamykání bez starostí
14.1.2019

Už jen představa, že zmáčknete autoklíč s dálkovým ovládáním a nenastane žádná odezva, je jako zlý sen. Poruchy centrálního zamykání patří mezi nepříjemnosti, které dokážou zkazit den. Přihodí se téměř vždy, když se vám to nejméně hodí a nemůžete je předvídat. 

Přívěsky na klíče s logy aut
17.12.2018

Nejenom lidem sluší šperky a ozdoby. V dnešní době se klade obrovský důraz nejen na funkčnost, ale také na atraktivní vzhled čehokoliv. Všechno se nějakým způsobem snažíme vylepšit tak, aby to vypadalo co nejlépe. A výjimkou rozhodně nejsou ani vaši plechoví mazlíci. 

Dárkové poukazy potěší každého
12.12.2018

Sháníte dárek na poslední chvíli a nic vás nenapadá? Nechcete dávat něco, co by dotyčný nevyužil? Pak jste tu správně. Alespoň jedno auto totiž bývá téměř v každé rodině. Tak proč neudělat radost praktickým dárkem, který zároveň i potěší?

Baterie do klíčů dálkového ovládání
6.12.2018

Klíče mají fungovat rychle, spolehlivě a přesně tak, jak člověk potřebuje. Určitě si dokážete živě představit situaci, anebo jste ji už třeba zažili, když někam pospícháte a klíč ne a ne auto před cestou do práce otevřít či naopak na parkovišti před obchodem zavřít. 

Dálkové ovládání centrálního zamykání
11.10.2018

Už jsou dávno pryč časy, kdy jste přišli ke svému autu, a museli jste odemknout každé dveře zvlášť. Pokud ještě nemáte doma nějakého veterána, budete lovit v paměti, kdy jste to naposledy dělali. Dnes už totiž bývá naprostým standardem dálkové ovládání k centrálnímu zamykání

Zámek od Peugeotu potřebuje také servis
11.10.2018

Horko těžko se dostáváte do svého auta? Něco je v nepořádku se zámkem od dveří vašeho Peugeota, protože nefunguje tak, jak má? Čekáte, kdy se konečně definitivně zasekne a vy se dovnitř nedostanete? Přestaňte se bát a radši si ho nechte zkontrolovat u AutokliceCZ.

Zámek dveří pro Škoda Octavia a Fabia
27.9.2018

Škoda Fabia a Škoda Octavia – modely, které patří k nejúspěšnějším vozům této české firmy. Kdo doma Škodovku má, ví, že se jedná o spolehlivé auto. Přesto vozy a jejich komponenty mají omezenou životnost, a pokud vás trápí zámek dveří u vozu Škoda, víme, jak si s ním hravě poradit.

Zámek dveří na Volkswagen jedině od AutokliceCZ
25.7.2018

Rozbil se vám zámek od dveří vašeho Volkswagena? Nebo nefunguje tak, jak má? AutokliceCZ vám tento problém pomohou hravě vyřešit. Oprava většinou nebývá možná, proto je lepší poškozenou součástku vyměnit. V našem přehledném e-shopu si můžete vybrat zboží přímo pro vašeho plechového mazlíčka.

12 3 4
Kategorie