Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Blog

Náhradní klíč pro vozy Toyota
30.5.2018

Ztratil nebo rozbil se vám klíč od této japonské krásky? Nemusíte smutnit dlouho, s námi budete mít nový klíč k vozu Toyota za pár hodin. Neváhejte a kontaktujte nás – domluvíme si osobní schůzku, abyste nemuseli dlouho čekat a než si u nás vypijete dobrou kávu, klíč pro vás vyrobíme. Máte to k nám daleko? I pro vás máme řešení.

Vystřelovací klíč Škoda i další vozy koncernu VW
16.5.2018

Vystřelovací klíč je nejen elegantní, ale především praktický. Co ale dělat, když máte starý klasický klíč a chcete modernější řešení? Nebo máte originální vystřelovací klíč rozbitý? Stačí zavolat na 773 114 421 a o vše se postaráme. Opravíme nebo pro vás na míru vyrobí vystřelovací klíč pro vozy Škoda i pro další značky.

Autoalarm Jablotron zabezpečí váš vůz
27.4.2018

Zabezpečení vozů alarmem je u nových modelů samozřejmostí. Ne však všechny vozy mají stejný rozsah zabezpečení. Pokud se obáváte o svého plechového miláčka, rádi do vašeho vozu zapracujeme autoalarm Jablotron, který nabízí pestrou škálu různých druhů zabezpečení a monitoringu.

Ztráta klíče od auta vás už nezaskočí
17.4.2018

I když je ztráta klíče od auta nemilou patálií, existuje rychlé a snadné řešení. AutokliceCZ vám bez poškození otevřou vůz a vytvoří pro vás nový funkční klíč. S námi navíc ušetříte za odtahovku - přijedeme za vámi kamkoliv po celé České republice a nový klíč vytvoříme ihned na místě.

Oprava klíčů od auta
19.3.2018

Moderní doba přináší člověku spoustu komfortu. Ovšem vše má svoji životnost a čím častěji se funkce či předmět používá, tím zpravidla rychlejší hrozí opotřebení. Takovým příkladem jsou i klíče od auta, které potřebujeme prakticky denně. Co však dělat, když nečekaně přestanou fungovat? V AutokliceCZ vám zařídíme opravu!

Odblokování a vyřazení imobilizéru
16.2.2018

Auto je dobrým sluhou, ale občas může být lehce tvrdohlavé. Zdrojem nespokojenosti vozu, která zapříčiní i vaši nespokojenost, je například porucha imobilizéru. Někdy ji poznáte tak, že váš vůz nezareaguje na klíč hned – místo toho, aby klíč v zapalování auto nastartoval, motor se protočí, zabliká kontrolka a víc nic. 

Kódování a čipování klíčů
6.2.2018

„Důvěřuj, ale překóduj.“ Lehce jsme tradiční rčení upravili, ale podle našich mnohaletých zkušeností by se tato rada měla dávat téměř ke každému autu. Kódování a čipování klíčů oceníte především v případě, pokud jste koupili starší vůz a nejste prvním majitelem, nebo v situacích, kdy se vám autoklíč ztratil. 

Náhradní klíče Škoda Octavia a Fabia
23.1.2018

Ať už potřebujete vystřelovací klíč Škoda, klasický klíč nebo autoklíč s imobilizérem, rychle a především profesionálně je pro vás vytvoříme. Ve světě klíčů se pohybujeme více než 10 let a za tu dobu jsme se naučili vytvořit, opravit či nastavit 99 % klíčů. Proto je výroba náhradních klíčů pro Škoda Octavcia a Škoda Fabia pro nás hračkou. 

Vyrobíme pro vás náhradní klíče k autu
9.1.2018

I s jedním klíčem od auta se dá žít. Ale nebyli byste klidnější, kdybyste měli ještě druhý? Kdo má rád adrenalin a nevadilo by mu časem měnit v autě celý zamykací systém, těžko ho budeme přemlouvat. Pokud ale patříte k těm, kteří si jediný klíč od auta hlídají jako oko v hlavě, přinášíme vám návod, jak náhradní klíč k autu získat.

12 3
Kategorie