Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Oprava autoklíčů s dálkovým ovládáním

Přestalo vám fungovat dálkové ovládání vašeho automobilu? Nezamyká nebo neodemyká se vám auto? Nabízíme možnost opravy dálkových ovládání, a to dokonce na počkání na naší pobočce v Říčanech nedaleko Prahykontaktujte nás a domluvte si termín. Cena výměny mikrospínače se pohybuje okolo 400 Kč.

Dálkové ovládání pro centrální zamykání

Zlobí vás dálkové ovládání pro centrální zamykání vašeho vozu? Nebo máte model, který není tímto pohodlným bonusem vybaven a vy byste jej chtěli? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat! Dálkové ovládání pro otevírání a zamykání dveří umíme nainstalovat téměř do každého auta a věnujeme se i opravám.

Opravy startovacích karet
Renault Megane Laguna a Espace

Nereaguje startovací karta při startování? Nelze s ní ani automobil zamknout či odemknout? Nejvyšší čas, poslat nám ji na diagnostiku, při které zjistíme, proč karta nereaguje a jak ji spravit! Naprostou většinu zakázek řešíme obratem, v případě rozsáhlé opravy startovací karty se s vámi domluvíme na podrobnostech. Cena diagnostiky je 200 Kč, samotná oprava se pohybuje v rozmezí 400 Kč až 1 000 Kč.

oprava dálkového ovládání

Výměna obalů klíčů a ovládání

Je na klíčích vidět, že je používáte denně? Vyměníme vám poničený obal klíče, dálkového ovládání nebo karty! Věříme, že jste šikovní kutil, ale nechte výměnu obalu na nás – s autoklíči pracujeme denně a máme pro jejich opravu vybavené technické zázemí. Při neodborné výměně obalu hrozí, že ovládání navlhne a přestane fungovat. My zajistíme odbornou manipulaci a navíc můžeme vyfrézovat planžetku nebo jen přendat gumová tlačítka.

Máte to k nám daleko? Nevadí! Rádi se s vámi domluvíme na zaslání poštou. Do druhé dne provedeme opravu a balíček vám zašleme zpátky. Širokou nabídku autoklíčů naleznete také v našem e-shopu.

Kategorie