Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

AutokliceCZ – váš partner pro zabezpečení dveří a vozů

Tak jako správní fachmani, i my jsme začali od píky. Naše podnikání se zrodilo v jedné zastrčené garáži v roce 2005, kdy jsme se ve dvou lidech pustili do montáže autoalarmů a zabezpečovacích zařízení. Postupem času jsme zaměření rozšířili o opravy řídících jednotek, tachometrů a opravy dálkových ovládání k vozům. To, že práci rozumíme se brzy rozkřiklo a o rok později jsme koupili první stroj na řezání autoklíčů, abychom uspokojili narůstající poptávku zákazníků.

Krok k dokonalosti

Protože jsme však věděli, že ne vše se naučíme sami, absolvovali jsme především v letech 2007 – 2009 velké množství školení v České republice, Španělsku a Itálii. Navíc jsme se v roce 2007 otevřeli velkoobchod ve Světicích u Prahy a také jsme začali spolupracovat s firmou SILCA, která patří mezi největší výrobce a prodejce klíčařského sortimentu. Díky odborným znalostem a perfektnímu zázemí jsme tak mohli nabídnout komplexní služby zákazníkům z celého kraje.

Abychom vám byli ještě blíž...

Pro pohodlí našich zákazníků a jejich snadný nákup jsme v roce 2008 spustili rozsáhlý e-shop. O dva roky později se náš tým rozšířil o šest externích pracovníků, kteří za našimi klienty vyrážejí do terénu, kde řeší zabouchnuté dveře či ztracené klíče a poškozená vozidla od vloupání. V roce 2010 se také znovu stěhujeme, a to do větších prostor v Říčanech u Prahy, kde rozšiřujeme naši výrobu autoklíčů i pro nákladní vozidla.

 

V roce 2011 jsme koupili první CNC stroj na výrobu originálních klíčů a dodnes technologické zázemí pravidelně obměňujeme, abychom si na trhu s autoklíči jednoznačně udrželi první příčku.

Jak jsme na tom?

Léta dřiny a zkušeností přinesla své ovoce v podobě tisíců spokojených zákazníků. Čísla mluví za vše, pojďme se na ně podívat.

Postaráme se o vás i váš vůz

Pokud potřebujete opravit dálková ovládání, nastavit řídící jednotku, vyrobit rezervní klíč k vašemu vozu nebo lépe zabezpečit jakékoliv dveře, jste u nás správně. Širokou nabídku sortimentu naleznete v e-shopu, nebo nás navštivte v kamenné prodejně v Říčanech u Prahy, kde většinu prací provádíme na počkání. Kontaktujte nás!

Kategorie