Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Oprava, kontrola i nastavení tachometru

Pokud se vám stalo, že tachometr tvrdošíjně ukazuje nereálné hodnoty najetých kilometrů, padají mu ručičky či nesvítí kontrolky, rádi vám tachometr opravíme a nastavíme hodnoty před poruchou. S tachometrem se vám postaráme také o přístrojovou desku či přeprogramování tachometru v případě, pokud dostal na maximální hodnotu. 

Oprava tachometru

Vypadávají vám v tachometru na displeji pixely? Nefunguje osvětlení? Ručičky tachometru neukazují, jak mají? Je čas, dopřát tachometru opravu a odbornou péči. Proč právě odbornou péči?

Ze zkušeností víme, že se našim klientům občas nabídnou známí, kteří „s tachometry mají zkušenosti a udělají opravu za pár korun“. To jistě mohou, ale nejednou tachometr po takovém zásahu skončil u nás a jeho oprava a náprava neodborného zacházení vyšla majitele na tisíce, které mohl snadno ušetřit, kdyby s tachometrem a přístrojovou deskou dorazil rovnou za námi.

Dostal se váš tachometr na maximální hodnotu?

V žádném případě to neznamená, že by vůz nemohl jet dále. Některé typy automobilů po dosažení maximální hodnoty najetých kilometrů potřebují přeprogramovat počítání nového cyklu od 0. Domluvte si u nás schůzku, o vše ostatní se postaráme!

Nastavení tachometru po výměně přístrojové desky

Pokud jste nuceni vyměnit přístrojovou desku, můžete potřebovat nastavit hodnoty tachometru na hodnoty desky původní. Jediné, co potřebujete, je kromě desky nové přinést i desku rozbitou, abychom vám mohli zaručit nastavení požadované hodnoty.

tachometr

 

Objednejte si opravu a nastavení tachometru již nyní!

Provádíme nastavení a opravu mechanických (ručičkových) i elektronických (digitálních) tachometrů. Podle potřeby přeprogramujeme EPROM paměti a procesor v řídící jednotce. Práce s tachometrem se pohybuje v rámci několika hodin, proto doporučujeme předem si rezervovat termín, aby oprava probíhala v době, která vám nejvíce vyhovuje. Pro informace o cenách a volných termínech nás neváhejte kontaktovat.

Upozorňujeme, že neprovádíme stáčení tachometrů a že hodnoty tachometru pro vaše pohodlí ukládáme.

Kategorie