Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Výroba autoklíčů

Klíče a autoklíče jsou naší parketou! Specializujeme se na mechanické a elektronické  zabezpečení vozidel, kdy provádíme prodej, montáž servis i opravy, a to vše s důrazem na bezpečnost, kvalitu a přiměřenou cenu. Mezi naše komplexní služby patří i výroba autoklíčů, a to i s dálkovým ovládáním a imobilizérem.

Široký sortiment auto i moto klíčů

Zhotovujeme široký sortiment auto i motoklíčů, včetně klíčů s imobilizérem. Většinu klíčů vyrábíme na počkání a jsme schopni udělat klíče pro 99 % všech vozů. Od nejobyčejnějších zubkových jednostranných klíčů (Škoda 110, 120, starší Felicie, VAZ, Fiat, Trabant, ...), nebo oboustranných klíčů (většina starších zahraničních vozů), po speciální autoklíče jako jsou gravírované jednostranné (Opel, Mercedes atp.) či gravírované oboustranné (BMW, Renault, Peugeot,Škoda ...).

Autoklíče s imobilizérem (čipové)

Zhotovujeme veškeré autoklíče s immobiliserem i s dálkovým ovládáním - provedeme mechanické zhotovení (vyfrézování) zubů klíče i nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na nový. Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči (zabezpečení proti neoprávněnému startu). Zajistíme na počkání jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování, a to buď přímo z vašeho klíče, nebo u novějších typů aut s Krypto čipy přímo ve voze. 

Vyrábíme klíče s imobilizérem i na vozy, kde byly ztraceny všechny klíče. Cena se pohybuje podle immo krabičky a náročnosti výroby v rozsahu 3 000 Kč až 12 000 Kč.

autoklíče

Zabouchnuté dveře bytů, aut i trezorů

Provozujeme zámečnickou pohotovost, kdy vám otevřeme zabouchnuté dveře bytů či aut. A pokud klíče ztratíte? Zajistíme pro vás výrobu klasických klíčů i autoklíčů. Provádíme opravy zámků, autozámků a trezorů. Poskytujeme také poradenskou činnost, kdy s vámi zkonzultujeme a z široké nabídky bezpečnostních zámků vybereme nejvhodnější řešení. Mezi další skupinu patří křížové (Citroen, Peugeot a páky na volanty) či rakvičkové klíče (Ford).

Říčany u Prahy – výroba i oprava autoklíčů

Vyrábíme a opravuje klasické i atypické autoklíče. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo se u nás rovnou zastavte! Domluvte si u nás schůzku, sídlíme v Říčanech nedaleko Prahy a většinu prací provádíme na počkání!

Kategorie