Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Oprava řídících jednotek

Řídící jednotka optimalizuje chod celého motoru. Mívá na starosti objem nasávané kapaliny, snížení spotřeby a zvýšení výkonu. Díky tomu vaše auto jede hladce a podle představ. Avšak ne vždy řídící jednotka poslechne všechny povely a stane se, že začne stávkovat. V tu chvíli je řada na nás, abychom zajistili její opravu. 

Je výhodnější řídící jednotku opravit, než koupit novou?

Ve vašem automobilu či motocyklu může být i více řídících jednotek, které jsou náchylné na změnu teplot a vlhkosti, což má vliv nejen na živnost, ale i správnost informací, které řídící jednotky vyhodnocují. Pokud jednotka dlouhodobě zpracovává nesprávné informace, hrozí její poškození.

Častou radou automechaniků je, pořídit novou řídící jednotku, která je však nemalým finančním nákladem. V České republice je jen několik specializovaných autoservisů, kde vám nabídnou opravu řídí jednotky. Jedno takové místo je i v Říčanech u Prahy – nevyhazujte zbytečně peníze za nové autodíly, když vám můžeme řídící jednotku opravit za daleko menší částku!

Závady, které řešíme

Programování řídící jednotky

Jedna řídící jednotka zvládne zpracovat více naprogramovaných charakteristik. Kromě tradičních otáček motoru, zapalování či vstřikování benzinu můžeme do jednotky naprogramovat závislost na teplém/studeném motoru, hodnotu podtlaků, regulaci ASR či ABS. Možností je mnoho a všechny s vámi rádi zkonzultujeme.

Když již oprava není možná...

Dokážeme toho opravit hodně, ale občas se stane, že řídící jednotku spravit nelze. V takovém případě pro vás zajistíme novou či repasovanou řídící jednotku, do které naprogramujeme originální software, aby si auto s novým dílem dobře rozumělo.

Jelikož jsou řídící jednotky oblastí, na kterou se specializujeme, nakupujeme tyto autodíly ve velkém, a proto vám můžeme nabídnou velmi přívětivou maloobchodní i velkoobchodní cenu. Neváhejte nás pro více informací kontaktovat.

Kategorie