Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Přívěsky na klíče s logy aut

17.12.2018

Nejenom lidem sluší šperky a ozdoby. V dnešní době se klade obrovský důraz nejen na funkčnost, ale také na atraktivní vzhled čehokoliv. Všechno se nějakým způsobem snažíme vylepšit tak, aby to vypadalo co nejlépe. A výjimkou rozhodně nejsou ani vaši plechoví mazlíci. 

Pořiďte jim třeba přívěsky na klíče s logy aut, ať jim to taky sluší.

Přívěsky na klíče s logy aut nejsou jenom na parádu

Ovšem nenechte se zmýlit, přívěsky na klíče s logy aut nejsou jenom parádičkou, ale mají i svou praktickou funkci. Takový klíč snadněji nahmatáte v tašce nebo v kalhotách. Rovněž všichni známe typický zoufalý dotaz před odjezdem: Kde jsou klíče? Právě díky přívěsku máte menší šanci, že vám zůstanou někde zapadlé.

Chci přívěšek na klíče 

 

Vyberte si svůj přívěšek na klíče s logem auta

Autoklicecz mají navíc ve svém e-shopu obrovské na výběr obrovské množství přívěsků na klíče s logy aut. Ať máte téměř jakoukoliv značku, u nás si určitě vyberete.
Od každé totiž máme na výběr hned z několika různých provedeních – kožené, kovové, s logem, nápisem – záleží jenom na vás, který typ se vám líbí nejvíc.

Přívěšek na klíče s logem je i milým dárkem

Přívěsek na klíče s logem auta je navíc šikovným, hezkým a praktickým dárkem. Nevíte, co dát svému kamarádovi, tátovi nebo dědovi k narozeninám? Vymysleli jsme to za vás. Samozřejmě je možné ho darovat i dámám, ale většině uděláte radost spíše šperkem pro ně, než pro auto.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat a my vám je rádi zodpovíme. Případně nás můžete navštívit přímo v našem servisu v Říčanech u Prahy.

Kategorie