Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Vystřelovací klíč Volkswagen

30.4.2024

Volkswagen je dlouhodobě známý svými inovativními technologiemi a designem

Ten se odráží i v jejich klíčových systémech. Jednou z těchto inovací je vystřelovací klíč Volkswagen, který přináší nejen moderní vzhled, ale také vysokou míru funkčnosti a bezpečnosti.

Vystřelovací klíč Volkswagen v 5-ti bodech

V tomto článku se podíváme na to, co činí vystřelovací klíč Volkswagen tak výjimečným a jaké výhody přináší svým uživatelům.

 1. Design a ergonomie
  Vystřelovací klíč Volkswagen je navržen s důrazem na moderní estetiku a ergonomii. Jeho kompaktní a štíhlý design se hladce vejde do vaší kapsy nebo kabelky, což zajišťuje pohodlné a nenápadné nošení. Tvar klíče je navržen tak, aby se pohodlně držel v ruce a umožňoval snadné ovládání.
 2. Technologické funkce
  Klíč není jen pasivním nástrojem k odemykání a zamykání vozidla. Obsahuje řadu technologických funkcí, které zlepšují pohodlí a bezpečnost řidiče. Patří sem například dálkové ovládání zamykání a odemykání dveří, ovládání alarmu, a některé modely dokonce umožňují i zapnutí nebo vypnutí motoru na dálku.
 3. Bezpečnost
  Bezpečnost je vždy prioritou u Volkswagenu a vystřelovací klíč není výjimkou. Díky pokročilému šifrování a bezpečnostním funkcím je váš vystřelovací klíč chráněn proti krádeži a zneužití. Navíc některé modely obsahují nouzovou funkcí, která umožňuje volání o pomoc v případě havárie nebo nouzové situace.
 4. Kompatibilita
  Vystřelovací klíč je navržen tak, aby byl kompatibilní s širokou škálou modelů a verzí vozidel značky Volkswagen. To znamená, že můžete mít jistotu, že váš klíč bude perfektně fungovat s vaším vozidlem, bez ohledu na jeho konkrétní specifikace.
 5. Inovace a budoucnost
  Vystřelovací klíč je jen jedním z mnoha příkladů inovativních technologií, které Volkswagen vyvíjí pro zlepšení pohodlí a bezpečnosti svých zákazníků. S postupem času můžeme očekávat další vylepšení a nové funkce, které budou dále zvyšovat atraktivitu tohoto klíče.

Chci vystřelovací klíč 

Vystřelovací klíč k Volkswagenu

Vystřelovací klíč Volkswagen představuje spojení moderního designu, pokročilých technologií a vysoké úrovně bezpečnosti. S jeho pomocí můžete snadno a pohodlně ovládat své vozidlo a mít jistotu, že je chráněno proti krádeži a zneužití. Tato investice je investicí do pohodlí a bezpečnosti vašeho automobilu, která se vyplatí každý den.

Volkswagen v e-shopu 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

Kategorie