Rychlý kontakt: +420 773 114 421 |             prodej@autoklicecz.cz

Baterie do klíčů dálkového ovládání

6.12.2018

Klíče mají fungovat rychle, spolehlivě a přesně tak, jak člověk potřebuje. Určitě si dokážete živě představit situaci, anebo jste ji už třeba zažili, když někam pospícháte a klíč ne a ne auto před cestou do práce otevřít či naopak na parkovišti před obchodem zavřít. 

Co teď? Vyhněte se zbytečnému stresu a pořiďte si baterie do klíčů dálkového ovládání včas.

Vybitá baterie do dálkového ovládání se vám sama ohlásí

Podobně jako ovladač na televizi, tak i dálkové ovládání u klíčů vás na vybitou baterii začne upozorňovat postupně. Nejdříve nereaguje na první stisk, pak i na druhý... zkoušíte se s ovladačem přiblížit a lépe ho nasměrovat, dokud nezareaguje, ale jeho síla a spolehlivost klesá. Jistě to také znáte. Nenechte baterii v dálkovém ovládání vybít baterku na maximum a včas se postarejte o její výměnu.

Proč pořídit baterie do klíčů u AutokliceCZ?

  • V běžné nabídce máme veškerý potřebný sortiment až pro 50 značek vozů
  • Zabezpečení dveří a vozů se věnujeme od roku 2005
  • V kamenné provozovně se o vás rádi postaráme
  • Pro pohodlné nakupování využijte e-shop
  • Se vším vám rádi osobně poradíme

Potřebuji poradit

Baterie do autoklíče bez starostí

Že se v parametrech nevyznáte a nechcete se zdržovat hledáním, která baterie do autoklíče je ta pravá? Máme pro vás pohodlné řešení! Napište nám, jaký klíč máte a my vám nejvhodnější baterku vybereme. A protože si rádi naše zákazníky hýčkáme, postaráme se vám také o výměnu baterie. Stačí, když se zastavíte v Říčanech u Prahy, kde mají AutokliceCZ provozovnu, a vše necháte na našich zručných technicích. Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat.

výměna baterie

K jakému klíči baterku potřebujete?

Potřebují vaše autoklíče kromě baterie i další péči?

U nás zařídíte vše potřebné na jednom místě rychle, profesionálně a bez zbytečných starostí. Než se o váš vůz, zámek či autoklíč postaráme, můžete si zatím u nás posedět s dobrou kávou. Co patří mezi nejčastější přání zákazníků?

Zajímá vás více? Jsme tu pro vás.

Kategorie